קיצור קישורים

אייקון לינקים

זה כבר מוכח כי קישורים (LINKS) ארוכים גורמים לרתיעה מסוימת, כי מי ירצה להיכנס לקישור ארוך שנראה כאילו הוא מכיל את כל התנ"ך והפירושים שלו? גרוע יותר אלו הקישורים בעברית, שמרבית הדפדפנים לא תומכים בתרגום העברי שלהם, אלא ממירים אותו לג'יבריש מה שעלול להיראות ככה: https://nekudapsik.co.il/%d7%90%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d/
שבסה"כ כל מה שכתוב בו זה "אפיון-אתרים". בדיוק בשביל יש כלים לקיצור קישורים.

מתי צריך לקצר קישורים?

קיצור קישורים נועד בראש ובראשונה לאפשר קישור קצר ואסתטי שיגרום לגולש להקליק בלי לחשוב פעמיים ולהתבונן באורך הקישור. למשל, במקרים בהם אנו רוצים לסקרן את הלקוח ולגרום לבקר בדף הנחיתה שלנו, וכאשר כתובת ה-URL מצביעה על תוכן המאמר, זה עלול לפגוע באחוזי ההקלקה.

אך לא רק לזה נועדו מקצרי הקישורים. למעשה, בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה הולכת וגדלה של מקצרי קישורים המאפשרים פיצ'רים רחבים אשר עושים את החיים קלים בדגש על אנשי שיווק דיגיטלי המקימים קמפיינים ללקוחות חדשות לבקרים וצריכים הרבה יותר מאשר רק מקצר קישורים פשוט.

אלו פיצ'רים מוכרחים להיות במקצרי הקישורים?

באופן אישי, אני עובד עם מקצר הקישורים של QTN מהסיבה הפשוטה: הוא מאפשר לי גמישות, מעקב וניהול מתקדמים ממש בלחיצת כפתור!

כך למשל, המערכת מאפשרת לי להמיר קישורים בכמויות גדולות (כאשר אני מקים מספר קמפיינים בו זמנית ללקוח), מאפשרת לי הטמעת פיקסלים של גוגל ופיקסלים של פייסבוק (יש גם אפשרות להטעמת פיקסלים לטוויטר, לינקדאין ועוד) וכן, המערכת מאפשרת לי שליטה מוחלטת! על כל הנעשה בקמפיינים, החל מעריכת ומחיקת קישורים, ועד למעקבים ומדדים מדויקים כמו: מספר הקלקות על כל לינק, סינון לפי מדינות, דפדפנים, מכשירים (סמארטפון, טאבלט, מחשבים) ועוד.

ואם זה לא מספיק, אז המערכת מאפשרת גם התממשקויות כמעט עם כל מערכת (זאפייר, סלאק ועוד), הקמת דפי נחיתה בהתאמה אישית, יצירת פופ-אפים ללקוחות כאשר הם מקליקים על הקישור, ייצוא דוחות ועוד.

למי זה מתאים?

לדעתי המערכת מתאימה בעיקר לאנשי שיווק דיגיטלי החל מאנשי שיווק בסושיאל, דרך מקדמי אתרים ובוני אתרים שמחשפים פתרונות פשוטים ועד לבעלי עסקים שמנהלים לעצמם את הקמפיינים ומחפשים פתרונות יעילים שיגרמו להם לעקוב אחרי ביצועי הקמפיינים, למקד יותר את העבודה ולגרום ללקוחות להמיר יותר.

והמחירים? לא תאמינו איך בכמה שקלים ניתן לגרום לקמפיינים שלכם להיות כל כך אפקטיביים.
בהצלחה!

לינק לאתר https://qtn.co.il/

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
מערכת האתר
מערכת האתר

מערכת אתר נקודה פסיק, המציעה בניית אתרים לעסקים, ארגונים וחברות.

הצטרפו אלינו
הישארו מעודכנים בכל מה שחדש

עדכונים חמים, ללא חפירות וללא ספאם.

המאמרים הפופולריים