הפקת סרטון 360 מעלות

סרטון 360 מעולת | נקודה פסיק

שיטת צילום יעילה מאוד מבחינה שיווקית אשר סוחפת את הצופה אל תוך העולם האינטראקטיבי ומנצלת זאת לטובת העברת מסרים בצורה יעילה ומחושבת, היא צילום בטכנולוגיית 360 מעלות אשר מתרגמת את הסביבה החיצונית אל העיניים של הצופה כך שהוא יכול תוך כדי הסרטון או התמונה לקבל נקודת מבט היקפית מבלי להשאיר שום שטח מת לראייה. ללא שום ספק, מדובר בטכנולוגיה אשר מושכת את הצופים, תורמת לעניין רב בזמן הצפייה ואף משתפת אותו בחוויית הצפייה באמצעות טכנולוגיה מתוחכמת אשר מאפשרת לו לנווט באמצעות חצים על גבי המסך ולקבל איזו זווית צילום שהוא חפץ בה.

הפקת סרטון 360 מעלות הינה שיטת צילום אשר מאפשרת חיבור של כמה זוויות צילום בו זמנית ובכך מאפשרת לצופים ליהנות באופן המיטבי ולגרום לו לצפות בסרטון מההתחלה ועד סופו ולהיות חשוף לכל המסרים השיווקיים אשר המפרסם מעוניין להעביר. ככל שהצילום יהיה באיכות טובה יותר ויעשה בצורה מקצועית תחת כל השלבים והציוד הטכנולוגי הדרוש, כך חווית הצפייה תהיה איכותית יותר וכמובן שזה ישפיע על רמת ספיגת המסרים ועל הקידום לפעולה.

טכנולוגיה פורצת דרך

צילום בטכנולוגית 360 מעלות אינה מתבססת רק על שיטת צילום אחת אלא מאפשרת להתבסס על כמה שיטות בכדי ליצור זוויות של 360 מעלות. אם נדמה שניתן לצלם 360 מעלות אך ורק באמצעות מצלמות וידאו, לא כך הם פני הדברים שכן ניתן להשתמש בתמונות סטילס כאשר מצלמים את כל הזוויות האפשרויות ולבסוף נכנסים לחדר העריכה בו עורכים את התמונות לכדי תמונה אחת שבה ניתן יהיה לסרוק את כל אזור הצילום לאורכו ולרוחבו ללא כל בעיה ולהתרשם מכל זוויות הצילום האפשרויות ולא להתבסס רק על זווית צילום אחת שבה רב הנסתר יהיה על הגלוי וישפיע לרעה על המסרים התקשורתיים שיועברו.

שימוש בטכנולוגיית 360 מעלות בתחומים רבים בתעשייה

כפי שכבר נאמר, וידאו 360 מעלות היא טכנולוגיה אשר מעניקה חווית צפייה שלא הייתה מעולם ומתוקף כך משתמשים בה רבות בתחומים שונים בתעשייה על מנת למקסם את הערך השיווקי ולהוביל את הקהל לכדי פעולה אשר תגדיל את מאגר הלקוחות ויטיב עם החברה. צילום 360 מעלות נמצא בשימוש גבוה בתחומי הסברה והדרכה. ניתן לראות כיצד באתרי תיירות, מוזיאונים ואתרי טבע משתמשים בטכנולוגיה על מנת לתת לקהל בבית שלא יכל להגיע לאזור ולהתרשם באופן פיזי מהחוויה, את האפשרות ליהנות מן החוויה וליצור עבורו את הרושם כאילו הוא נמצא ממש שם והכל באמצעות מערכת חצים על גבי המסך אשר מאפשרת לקהל להסתכל בזווית של 360 מעלות ולהתרשם מכל מה שקורה מסביב.

תעשייה נוספת אשר משתמשת רבות בטכנולוגית 360 מעלות היא תעשיית מכירות רכב אשר מאפשרת ניווט של 360 מעלות מסביב לרכב וגם להיכנס אל תוך הרכב ולהתרשם מרמת האבזור כלומר, חברות הרכב מאפשרות לאנשים בבית להתרשם מהרכבים כאילו הם ממש נמצאים בתוך אולם תצוגת הרכבים ובכך לאפשר ללקוחות הפוטנציאלים להימנע מלהגיע אל אולם התצוגה אלא קודם לצפות ברכב מהבית ובמידה ומתאהבים ברכב ניתן יהיה להגיע אל אולם תצוגת המכוניות ולהתקדם לכדי סגירת עסקה.

בימים אלה עם החיים לצד הקורונה, ישנה משמעות מאוד גדולה לשימוש בטכנולוגיית 360 מעלות אשר גם כאשר אנשים נמצאים בבית וישנו איסור על התקהלויות, ניתן עדיין לצרוך מידע ולבצע רכישות כאילו אנחנו ממש נמצאים באותו מקום אשר מספק את השירות ומכאן היתרון הגדול שהטכנולוגיה הנ"ל מביאה לעולם.

המאמר נכתב ע"י גושפנקה הפקות – שירותי הפקת סרטוני תדמית לעסקים, חברות וארגונים.

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
מערכת האתר
מערכת האתר

מערכת אתר נקודה פסיק, המציעה בניית אתרים לעסקים, ארגונים וחברות.

הצטרפו אלינו
הישארו מעודכנים בכל מה שחדש

עדכונים חמים, ללא חפירות וללא ספאם.

המאמרים הפופולריים