בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס - אייקון

וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן הגדולה בעולם. למעשה, כ-35% מהאתרים בעולם בנויים על וורדפרס, והמספרים נכון להיום רק עולים. מהי בעצם וורדפרס? מדוע כולם אצים רצים אחריה? ומהי בניית אתרים בוורדפרס מקצועית לעסקים? הכל במאמר הבא.

הכל קורה בקלות

בעבר כאשר חברת בניית אתרים רצתה לבנות אתר, היא הצטרכה לעשות זאת מ-0 ממש. כלומר, לקחת מסמך ריק ולקודד אותו החל מ-HTML ועד ל-JS ו-PHP כדי שהאתר יהיה שמיש. בניית אתרים בוורדפרס אינה מצריכה את התעסקויות אלו. כלומר: הממשק יוצר בברירת מחדל שלו את כל האפשרויות הבסיסיות הכוללת: עמודים, פוסטים, תפריטים, קטגוריות ועוד.

בשלב הבא וורדפרס מאפשרת שימוש בתבניות שונות לצורך עיצוב בסיסי, ואיתם ניתן להתאים גם תוספים הנחוצים לעסק. למשל: תוסף YOAST, הינו התוסף הפופולרי בעולם לצורך קידום אתר, המאפשר הוסף כותרות בגוגל לאתר, תיאור, מילות מפתח ועוד. כמו כן התוסף נותן אינדיקציה לגבי העמוד בגוגל האם הוא מותאם לדרישות של גוגל השונות או לא.

וורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס – פיצ'רים מרכזיים

לאחר שיוצרים את הבסיס לאתר, מתחילים להתאים את האתר לעסק, החל מפיצ'רים שונים כגון טפסי יצירת קשר, לחצני התקשרות וכיוצ"ב ועד לעיצוב אתר המגרה את הגולשים ואף מניע אותם לפעולה בין אם מדובר בשירות שהעסק מספק, קורס אונליין או מוצרים.

עיצוב אתרים יכול להיעשות באמצעות מספר כלים חינמיים ובתשלום המציעים גמישות עיצובית. הבולט שמבין כולם הוא אלמנטור – פיתוח ישראלי חדשני המאפשר גרירת אלמנטים, עיצוב וגמישות מיוחדת עבור בעלי אתרים.

אבטחת האתר ותחוזקתו

עם יצירת האתר המלא, יש לתת דגש על אבטחת האתר ועדכונו. גם כאן וורדפרס מאפשרת לנו גמישות וניהול קלים במיוחד באמצעות תוספים ייעודים לכך למשל: תוספים הממשנים את ברירת המחדל של כניסת הניהול, חסימת כתובות IP חשודות, חסימת גולשים ממדינות "בעייתיות" וכיוצ"ב.

בכל נושא תחזוקת האתר לרוב וורדפרס לא מצריכה התייחסות יומיומית, אך כן זקוקה לעדכוני מערכת אחת לתקופה.

רספונסיביות וחווית משתמש

בכל הנוגע לחווית משתמש, ניתן לומר כי בניית אתרים בוורדפרס היא הכתובת הטובה ביותר לכך. המערכת מאפשרת אתר רספונסיבי (מותאם לנייד), זמני טעינה מהירים (לעיתים קיים הצורך להשתמש בתוספים שונים לצורך שיפור זמני הטעינה), גמישות עם הטמעת קוד מעקב כמו אלו של גוגל אנליטיקס, סר'צ קונסול וכדומה.

כמו כן וורדפרס מאפשרת כלים רבים לצורך ניטור תקלות בזמן אמת, עדכוני אבטחה, ניטור קישורים שבורים ועוד.

בניית אתרים בוורדפרס אצל חברה מקצועית

אתר נקודה פסיק, מציע את שירותיו הכוללים בניית אתרים בוורדפרס בדגש על חווית משתמש, נראות ויזואלית חדשנית, ניהול ותחזוקה שוטפת לאתר. כמו כן, אנו עושים שימוש בכל הכלים הנחוצים ביותר עבור בניית אתר העונה לצרכי העסק וכזה הכולל שימושים בכלי מעקב ובקרה, ניטור תקלות ואבטחה, התאמת האתר לדרישות גוגל, טפסים ודרכי התקשרות חכמים ועוד.

את כל אלו אנו מציעים תחת קורת גג אחת, אשר עם תחילת העבודה נקצה עבורכם מנהל פרויקט שילווה אתכם לאורך כל התהליך הן בתחילת העבודה המצריך איפיון אתר, עיצוב וכיוצ"ב והן בסיום הפרויקט הכולל הדרכה טכנית לגבי שימוש במערכת, העלאת תכנים, התנהלות עם אחסון ושרתים ועוד.

מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום!

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
מערכת האתר
מערכת האתר

מערכת אתר נקודה פסיק, המציעה בניית אתרים לעסקים, ארגונים וחברות.

הצטרפו אלינו
הישארו מעודכנים בכל מה שחדש

עדכונים חמים, ללא חפירות וללא ספאם.

המאמרים הפופולריים